Jak uzyskać efekt energetycznego salonu?

W salonie przebywamy najdłużej. Siedzimy tutaj z rodziną, ale też przyjmujemy gości. Warto zadbać o to, aby urządzony został z pomysłem. W energetycznym salonie z całą pewnością będziemy mieć zawsze dobry humor. Nie będzie opuszczać nas dobre samopoczucie. Sprawdźmy, co dokładnie możemy wybrać.

Ożywcza pomarańczowa barwa

Pomarańczowy kolor to oczywiście mnóstwo energii, o którą warto zadbać w salonie. Możemy zdecydować się na różnorodną tonację tej barwy w tym również brzoskwiniową lub bardzo odważny energetyczny pomarańcz.

A może fototapeta na ścianie?

Aby ożywić salon wystarczy fototapeta na ścianie. Obecnie nie mamy problemu ze znalezieniem atrakcyjnych motywów. Energetyczny salon wymaga kreatywnych pomysłów, dlatego na ścianie może pojawić się na przykład oryginalna kolorowa abstrakcja, tropiki lub coś zupełnie indywidualnego, czyli własnoręcznie wykonane zdjęcie i wydrukowane.

Dużo światła

W energetycznym salonie powinno być dużo światła, dlatego warto zadbać w tym wypadku o różne jego źródła. Poza tym można bawić się tutaj zimną i ciepłą barwą, kolorami tak, aby stworzyć najlepiej odpowiadający nam nastrój. Efekt energetycznego salonu nie jest trudny do uzyskania. Z inspiracjami można zapoznać się na łamach wielu stron internetowych z galeriami oryginalnych aranżacji. Najważniejsza to taka aranżacja, która zapewni nam dobre samopoczucie. Salon jest szczególnie istotnym miejscem, o którego wystrój warto zadbać z wielu powodów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *